10.000 de oameni în fața Ambasadei Americane din Copenhaga

Must read

Emil si baietii de la Suspekt a urcat pe scenă

10.000 de danezi si inuiți oameni au protestat ieri în fața Ambasadei Americane din Copenhaga 🇬🇱

🇬🇱 JOS LABELE DE PE GROENLANDA !
🇩🇰 MAKE AMERIKA GO AWAY !

 

- Advertisement -spot_img

More articles

Lasă un răspuns

- Advertisement -spot_img

Latest article